کنسرت گروه «دال» پنج شنبه ۲۸ دی ماه، ساعت ۲۱:۳۰ در برج آزادی تهران در قالب سی و سومین جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه می رود

گروه «دال» در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر

به گزارش «اول فای» و به نقل از موسیقی پارس، کنسرت گروه «دال» پنج شنبه ۲۸ دی ماه، ساعت ۲۱:۳۰ در برج آزادی تهران در قالب سی و سومین جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه می رود وتمامی بلیت های این کنسرت نیز در مدت زمان کوتاهی به فروش رسیده است.

گروه «دال» که نامش را از اول واژۀ دوستی گرفته است، در اسفند ۱۳۹۲ با انتشار تک آهنگ “آوازم را می رقصیدی” شکل گرفت. دال در سال ٩٣ چند تک آهنگ دیگر در فضاى مجازى منتشر کرد که به واسطه ى آنها جایگاهش را در بین مخاطب هاى موسیقى تلفیقى امروز پیدا کرد. در همان سال قطعه ى “طعم شیرین خیال” را براى تیتراژ فیلمى با همین نام از “کمال تبریزى” ساخت. اولین موسیقی گروه دال با نام “گذر اردیبهشت” در بهار ٩۵ منتشر و جزو پر فروش ترین موسیقی هاى سال شد. این موسیقی در سى و دومین جشنواره موسیقى فجر برنده لوح تقدیر بهترین موسیقی تلفیقی سال و همچنین کاندید جایزه “باربد” در بخش آهنگسازى شد. اعضاى این گروه را امین هدایتی(خواننده)، شایان شکرآبی(آهنگساز و پیانو)، غزل مهدوى (شاعر و ترانه سرا) و یزدان بهمنی ( سازهای هندپن و کوبه ای) و میلاد سعدی (سازهای کوبه‌ای) تشکیل مى دهند. هم چنین فرشاد رضایى (گیتار باس) و آرش آذر (دودوک) نیز دال را همراهى مى کنند.