"ابتذال در موسیقی وجود ندارد بلکه سلایق مختلف است یعنی همان قطعه‌ای که از نگاه یک نفر مبتذل است از دیدگاه شخص دیگر ممکن است اثر خوبی باشد."

نظر خواننده جوان پاپ درباره ابتذال در موسیقی

به گزارش «اول فای» و به نقل از خبرآنلاین، عماد طالب‌زاده گفت:

"ابتذال در موسیقی وجود ندارد بلکه سلایق مختلف است یعنی همان قطعه‌ای که از نگاه یک نفر مبتذل است از دیدگاه شخص دیگر ممکن است اثر خوبی باشد."

وی در ادامه عنوان کرد:

"تلاش و زحمات زیادی برای خلق یک اثر موسیقی صرف می شود. این تلاش باعث جذب هواداران آن قطعه یا خواننده خواهد شد. گاهی برخی از وجود ابتذال در موسیقی می گویند ولی من اعتقاد دارم ابتذال در موسیقی وجود ندارد بلکه سلایق مختلف است. یعنی همان قطعه ای که از نگاه یک نفر مبتذل است از دیدگاه شخص دیگر ممکن است اثر خوبی باشد."

طالب زاده با اشاره به تاثیر دستگاه های دیجیتال موسیقی در تولیدات امروز توضیح داد:

"پیشرفت در علم گاهی آسایش و آرامش در کار یا زندگی به همراه دارد و گاهی نیز ممکن است آسایش و آرامش را از بین ببرد. با پیشرفت موسیقی الکترونیک و علمی نوازنده ها در بسیاری مواقع به واسطه نواختن سازهای الکترونیک به جای ساز زنده قطعه ای با کارایی راحت تر ساخته اند اما کیفیت موسیقی از لحاظ هنری و حسی کمتر شده و این در حالی است که صدابرداری و میکس آن با کیفیت تر شده است."

او با بیان اینکه تاکنون در برگزاری کنسرت با خللی روبرو نشده است تاکید کرد:

"اگر از رابطه های کاری و آدم هایی که با آنها همکاری می کنید توقع نداشته باشید، آنگونه که هستند و به کار خود تخصص دارند با آن ها تعامل داشته باشید و انتظارات خود را بر آن اساس بسازید مشکلی در عرصه هنری پیش نخواهد آمد."