جدول سی و سومین جشنواره موسیقی فجر که چندی پیش منتشر شده بود با ایجاد تغییر در سالن‌های میزبان بار دیگر در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

تغییر جدول سی و سومین جشنواره موسیقی فجر

به گزارش «اول فای» و به نقل از ایرنا، اجرای گروه‌های‌ داماهی، بمرانی و امید نعمتی که قرار بود به میزبانی سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شود، به سالن ایرانیان و برج آزادی تغییر یافت.

بر اساس این گزارش گروه داماهی 27 دی‌ماه طی دو سانس در برج آزادی روی صحنه خواهد رفت و گروه بمرانی و امید نعمتی 29 دی‌ماه هر کدام یک سانس در سالن ایرانیان روی صحنه خواهند رفت. این در حالی است که اجرای علی زندوکیلی در سالن همایش‌های برج میلاد پا برجاست.

اسامی اجراها، سانس‌ها، سالن‌های برگزاری کنسرت‌ها و آخرین اخبار این رویداد مهم هنری نیز از سایت جشنواره به نشانی اینترنتی fajrmusicfestival.com قابل دسترسی است و کانال رسمی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر نیز به نشانی fadjrmusicfestival@ در اختیار علاقه مندان است.

سی‌وسومین جشنواره‌ موسیقی فجر به ریاست حمیدرضا نوربخش از 20 تا 30 دی ماه با حضور هنرمندان و گروه‌های موسیقایی مختلف در گونه‌های سنتی، محلی، کلاسیک، پاپ و تلفیقی در تهران و سالن های تالار وحدت، رودکی، برج میلاد، سالن ایرانیان، فرهنگسرای نیاوران و برج آزادی برگزار می‌شود.