جاس استون خواننده بریتانیایی از جزیره کیش اخراج شد.+فیلم

استون می گوید این ،وی و گروهش بوده اند که می بایست از ماموران مهاجرت جزیره کیش،عذر خواهی می کرده اند

به گزارش آواتار، استون خواننده بریتانیایی، در اینستاگرامش نوشت که از ایران اخراج شده است .وی می گوید که بازجویی در ایران تکه ای از قلبش را شکست.

این هنرمند بریتانیایی سبک پاپ، در 12 تیر ، می گوید که به قصد بازدید به ایران سفر کرده و قصد اجرای عمومی ای را که در تور جهانی خود و در تمامی کشور هایی که سفر کرده بوده نداشته است.

این در حال است که این هنرمند 32 ساله،هفته گذشته در عربستان سعودی و پیش از آن در سوریه و کره شمالی هم اجرا داشته است.

وی می گوید که بمحض ورود به جزیره کیش، بازداشت شده و به یک لیست سیاه اضافه شده است و پس از بحث در مورد اینکه آیا او و گروه همراهش یک شب  را در بازداشت نگهدارند، اخراج می شوند.

در فیلمی که دیروز از فرودگاه کیش به اشتراک گذاشته است، استون گفت که او می دانسته که مطابق قوانین،  زنان خواننده برای مخاطبان مختلط نمی توانند بخوانند.

به گزارش آواتار،او می نویسد: "شخصا، فکر نمی کنم که به زندان ایران بروم، و من نمی خواهم سیاست های کشورهایی را که بازدید می کنم تغییر دهم و یا نمی خواهم دیگران را در معرض خطر قرار دهم."

  استون می گوید که مقامات  باور نکردند که وی برنامه ریزی برای اجرا در ایران نکرده بوده است و  زمانی که یک مترجم به او کمک کرد تا به مامورین مهاجرت در مورد تور جهانی خود توضیح بدهد، خیالش راحت شد.

استون همچنین می افزاید"من به آنها داستانم را گفتم و مأموریتم را توضیح دادم  که می خواهم   با آنچه که من باید بکنم و  نشان دهم  احساس خوبی ایحاد کنم برای آنهایی که مایلند نگاه مثبت به جهانمان داشته باشند، با این درک که اجرای عمومی جزئی از این سناریو  نبوده است"  

"من هنوز باید بگونه ای بسوی این هدف حرکت کنم. البته موسیقی انگیزه دهنده به من است و به این معنا نیست که ما باید قوانین را نقض کنیم."

"موسیقی در همه جا وجود دارد، حتی در اینجا (ایران). ما فقط باید با این قوانین (ایران) کار کنیم و آنها باید باور داشته باشند که ما این کار را میکنیم. این از جنس اعتماد است."

استون می گوید که ماموران مهاجرت (در کیش) به خوبی با او برخورد کرده و بابت ناراحتی پیش آمده برای وی ،عذرخواهی کرده اند.

او می نویسد: "کسانی که باید بعلت عدم انجام درست کارهای اداری (بابت ورود به ایران) عذرخواهی می کردند ما باید می بودیم"

فیلم این خبر را میتوانید در لینک ویدیو مشاهده و یا دانلود کنید.