کنسرت آیینی و مذهبی «شور شیدایی» جمعه 21 مهرماه در سالن اجرای باغ کتاب تهران برگزار می شود.

اجرای کنسرت شور شیدایی در باغ کتاب تهران

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی باغ کتاب، این کنسرت با هنرمندی علی سفلا، مصطفی مولا و حمید مازیار از ساعت 18 تا 19:30 در سالن اجرای باغ کتاب برگزار می شود.

 

این کنسرت آیینی و مذهبی در 10 بخش اجرا خواهد شد که هر کدام شامل موسیقی بی کلام، فضاسازی، نوحه و اشعار آیینی و روایی است.

 

کنسرت شور شیدایی که با همکاری گروه سروستان باغ کتاب و گروه موسیقی دارک بلو برگزار می شود، روایتی از ورود کاروان کربلا تا شهادت امام حسین(ع) به زبان موسیقایی است.

 

حضور در این کنسرت برای تمامی علاقه مندان رایگان است.

 

مجموعه باغ کتاب تهران واقع در بزرگراه شهید حقانی(غرب به شرق)، از شرق با کتابخانه ملی ایران، از شمال شرقی با فرهنگستان‌های علوم و زبان و ادبیات فارسی، از شمال غربی با باغ هنر و از غرب با باغ‌موزه دفاع مقدس در ارتباط است.

 

وسعت این مجموعه فرهنگی110 هزار متر مربع است که 65 هزار متر مربع آن ساختمان نمایشگاهی، تالارهای همایش و اداری است و مابقی آن را فضای سبز و یک دریاچه مصنوعی تشکیل می‌دهد.

 

این مجموعه شامل کتابفروشی های کودک و نوجوان، فروشگاه لوازم التحریر، اسباب بازی و محصولات فرهنگی، باغ علم کودک، باغ علم نوجوان، باشگاه رباتیک، مرکز رویدادهای علمی، کتابفروشی و فروشگاه محصولات فرهنگی بزرگسال، سینما و گالری هنر است.

 

*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا