فرزاد فرزین در دومین همکاری خود با حسین سهیلی‌زاده با «مانکن» به شبکه نمایش خانگی می‌آید.

فرزاد فرزین برای دومین‌ بار بازیگر و خواننده سریال نمایش خانگی شد

به گزارش «اول فای» و به نقل از نوا، سریال مانکن جدیدترین اثر حسین سهیلی‌زاه است که به تهیه کنندگی ایرج محمدی و به قلم بابک کایدان در ۲۶ قسمت نگاشته شده که به گزارش روابط عمومی آن در حال حاضر مراحل پیش تولید را پشت‌سر میگذارد و پس از اتمام انتخاب کامل بازیگران، فیلم برداری این سریال آغاز و در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود.

فرزین که پیش از این تجربه‌ی بازیگری در سریال موفق عاشقانه را به کارگردانی منوچهر هادی در کارنامه فعالیت خود داشته است، در دومین تجربه‌ی سریالی خود مجددا در جایگاه بازیگر و همچنین خواننده با قطعه ای کاش برای تیتراژ این سریال حضور دارد. این در حالی است که چندی پیش فرزین پس از قطعی شدن حضورش در کسوت بازیگر برای سریال رقص روی شیشه، بنا بر صلاح دید شخصی از بازی در این پروژه انصراف داده بود.

گفتنی است پیش از این فرزاد فرزین با قطعه عاشق برای تیتراژ سریال تلوزیونی آخرین سلطان با حسین سهیلی‌زاده همکاری داشته و مانکن دومین همکاری فرزین و سهیلی‌زاده محسوب میگردد.

لازم به ذکر است تا این لحظه حضور مریلا زارعی و محمدرضا فروتن در سریال مانکن به عنوان بازیگر قطعی شده و این دو بازیگر به‌زودی اولین تجربه‌ی حضور در سریال را با مانکن آغاز می‌کنند.

همچنین شایان ذکر است قطعه جدید فرزاد فرزین با نام خرابش کردی روز شنبه ۶ بهمن ماه منتشر خواهد شد.