فالورای خوانندگان در اینستاگرام

کدام خوانندگان در اینستاگرام پر طرفدار هستند.

به گزارش «اول فای» و به نقل از تهران نیوز، با گسترش تکنولوژی و همه گیر شدن شبکه های اجتماعی این روزها کمتر چهره شناخته شده ای را میتوانید بیابید که صفحه ای در اینستاگرام نداشته باشد. هنرمندان و چهره های کشورمان به مانند همه سلبریتی های دنیا فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی دارند و از طریق همین شبکه های اجتماعی مهم ترین اخبار زندگی هنری و شخصی شان را با طرفدارانشان در میان میگذارند.خواننده ها در اینستاگرام

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از خواننده های ایرانی در اینستاگرام پرطرفدارترند و یا فالوورهای بیشتری دارند ادامه این مطلب را از دست ندهید.

۱ . محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار سوپراستار سینما یکی از چهره های سرشناس سینما است که کارش را بازیگری آغاز کرد و بعدها وارد دنیای موسیقی و خوانندگی شد. محمدرضا گلزار در صدر پرطرفدارترین خواننده ها در اینستاگرام قرار دارد که ۵۴۰۰۰۰۰ فالوور دارد.

در پیج اینستاگرام محمدرضا گلزار ۱.۲۴۹ پست وجود دارد که به موضوعاتی مختلف از جمله فیلم ها ، عکس ها و کلیپ هایی از کنسرت های موسیقی او اختصاص دارد.

۲ . بابک جهانبخش

بابک جهانبخش دومین خواننده پرطرفدار در اینستاگرام است که ۲۴۰۰۰۰۰ فالوور دارد. اگر سری به پیج اینستاگرامی این هنرمند بزنید متوجه میشوید که بابک جهانبخش یکی از فعال ترین چهره ها در اینستاگرام است که تقریبا هر روز پست هایی را به اشتراک میگذارد.

بابک جهانبخش ۱.۱۸۱ پست در اینستاگرام باهوادارانش به اشتراک گذاشته که وجه تمایز آن با پیج سایر هنرمندان در تعداد عکس های شخصی و خانوادگی آقای خواننده است.

۳ . سیروان خسروی

سیروان خسروی سومین خواننده پرطرفدار در اینستاگرام است که پیج او ۱۸۰۰۰۰۰ فالوور یا دنبال کننده دارد.

سیروان خسروی در اینستاگرام ۸۰۳ پست را با هوادارانش به اشتراک گذاشته و در آنها عکس ها و کلیپ هایی از آهنگ های جدیدش را منتشر کرده است.

۴ . احسان خواجه امیری

یکی دیگر از خواننده های پرطرفدار در اینستاگرام احسان خواجه امیری پسر ایرج خواجه امیری از چهره های قدیمی دنیای موسیقی است که اینستاگرامش ۱۸۰۰۰۰۰ فالوور دارد.

احسان خواجه امیری در اینستاگرامش ۵۶۹ پست را به اشتراک گذاشته که در میان آنها عکس های خانوادگی ، عکس هایی از تمرین در باشگاه و کلیپ هایی از آهنگ هایش را مشاهده میکنید.

۵ . محسن یگانه

محسن یگانه یکی از چهره های محبوب در میان خواننده های جوان پاپ است که همیشه طرفداران خاص خودش را داشته و اگر سری به پیج اینستاگرامش بزنید خواهید دید که با ۱۸۰۰۰۰۰ فالوور یکی از خواننده های پرطرفدار در اینستاگرام است.

۶ . محسن چاووشی

یکی از خواننده های محبوب و پرطرفداردر دنیای موسیقی و اینستاگرام محسن چاوشی است که صفحه اینستاگرام او ۱۵۰۰۰۰۰ فالوور دارد.

محسن چاوشی خواننده ای که با خوانندگی در فیلم سنتوری مشهور شد در صفحه اینستاگرامش ۲۹ پست به اشتراک گذاشته و از این نظر خاص ترین خواننده پرطرفدار در اینستاگرام است.

۷ . فرزاد فرزین

خواننده پرطرفدار و محبوب دیگری که میتوان نام او را در لیست خواننده های پرطرفدار در اینستاگرام قرار داد فرزاد فرزین است که ۱۴۰۰۰۰۰ فالوور در اینستاگرام دارد

فرزاد فرزین در اینستاگرامش ۶۹۵ پست را به اشتراک گذاشته و در آن عکس هایی از خودش و کلیپ هایی از آهنگ هایش را منتشر کرده است.

۸ . بنیامین بهادری

بنیامین بهادری نفر آخر این لیست از پرطرفدارترین خواننده های ایرانی در اینستاگرام است که صفحه اینستاگرام او ۱۳۰۰۰۰۰ فالوور دارد.

بنیامین بهادری در زمره خواننده هایی است که وارد عرصه بازیگری شده و یکی از پرطرفدارترین چهره های دنیای هنر است که اگر سری به پیج اینستاگرام او بزنید ۶۶۷ پست را در این صفحه مشاهده میکنید.