«فرزاد فرزین» در تاریخ یک و دو دی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت.

فرزاد فرزین طی دو شب در تهران روی صحنه رفت

به گزارش «اول فای» و به نقل از نوا، فرزاد فرزین جدیدترین کنسرت خود را طی دو شب برگزار کرد و بخشی از عواید این کنسرت را به نفع زلزله زدگان غرب کشور اختصاص داد.

فرزین که کنسرت‌هایش همواره با برنامه‌ریزی‌ها و اتفاقات ویژه‌ای همراه است، این بار نیز با یک سورپرایز روی صحنه حاضر شد. درحالی که سالن آماده حضور این خواننده روی صحنه بود، نمایشگرها به پخش تصاویری از چند سایه پرداختند. در ادامه دو نفر با انجام حرکات موزون روی صحنه آمدند و پس از آن فرزاد فرزین نیز روی صحنه حاضر شد.

فرزین در این کنسرت قطعاتی همچون روزهای تاریک، بچه، عاشقانه، اقیانوس، خدا منو ببین، ماه عسل، بیا بیا، دیوونه، برگرد و… را اجرا کرد.

از نکات ویژه این کنسرت می‌توان به خبر آلبوم جدید فرزاد فرزین اشاره کرد که این خواننده در حین اجرا گفت: آلبوم جدیدم به نام شانزلیزه، اسفند ماه امسال منتشر می‌شود.

اعضای ارکستر فرزاد فرزین را به رهبری مهران خیلی، احمد امین پور -پرکاشن، مهرداد معافی –گیتار آکوستیک، سینا پرتوی –درامز، هومن صلاحی –گیتار بیس، جمال چلبیانی –ویلون، محمد شاکر –کیبورد و یاشار خسروی –ساکسفون شامل می‌شدند. همچنین علی ثابت نیز به عنوان سرپرست گروه و مدیر برنامه، فرزاد فرزین را همراهی می‌کند.