آلبوم موسیقی و دکلمه «گریبان» با آهنگسازی «سامان احتشامی» و دکلمه خوانی «علی عمرانی»، روانه بازار موسیقی شد

آلبوم موسیقی و دکلمه «گریبان» شنیدنی شد

به گزارش «اول فای» و به نقل از موسیقی ایرانیان، «گریبان» نام اثریست که «سامان احتشامی»، نوازنده، آهنگساز و مدیر شرکت «آوای باغ مهر»، آهنگسازی و نوازندگی آنرا بر عهده داشته است و با همکاری «علی عمرانی» که دکلمه های آنرا بر سروده هایی از شاعران کهن به خوانش رسانده، مجموعه ای را در قالب ۷ قطعه به عناوین «عراقی»، «حافظ»، «مولانا»، «سعدی»، «عطار»، «سنایی» و «وحشی» به اجرا در آورده اند که همانطوریکه از نام قطعات پیداست، دکلمه های انتخاب شده از سروده های این شاعران بوده است.

این شعرخوانی آثار کلاسیک ایرانی در همراهی با موسیقی متنوع و متناسب با ادبیات، آمیخته ای نوازشگر را با فرصتی برای تامل و ارتباط هرچه عمیق تر در این اشعار، پدید آورده است.

«سامان احتشامی» تا کنون مجموعه های متعددی را با سازهایی همچون پیانو، ملودیکا و …راهی بازار موسیقی کرده است که قطعاتی به یاد ماندنی و گوش نواز بوده اند و این بار نیز، شنیدن اثر تازه اش با همکاری «علی عمرانی» هنرپیشه نام آشنای کشورمان، بی شک خالی از لطف نیست.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی و شعرخوانی «گریبان» از «سامان احتشامی» و «علی عمرانی»، از سوی شرکت «آوای باغ مهر» منتشر شده و علاقمندان می توانند، نسخه فیزیکی و اورجینال آنرا، از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند.