بانوی نوازنده سازهای کوبه ای به منظور شرکت در فستیوال درام و پرکاشن و برگزاری چند کارگاه آموزشی به ۲ کشور اروپایی سفر می‌کند.

بانوی ایرانی در فستیوال سوییسی می‌نوازد

عسل ملک زاده نوازنده سازهای کوبه ای به خبرنگار مهر گفت:

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته اواسط آبان ماه امسال برای شرکت در فستیوال درام و پرکاشن عازم کشور سوییس خواهم شد. در این فستیوال که ویژه نوازندگان سازهای کوبه ای است تعدادی از هنرمندان کشورهای اروپایی و آسیایی در بخش های مختلف به تک نوازی می پردازند البته در بخشی از برنامه ها نیز اجراهایی به صورت گروهی دارند که من هم در این اجراها به عنوان نوازنده حضور دارم.

این نوازنده ایرانی با اشاره به اینکه مدتی که در کشورهای اروپایی مشغول به فعالیت بوده همواره دوست داشته است با کمپانی «مینل» فعالیت هایی را انجام دهد، بیان کرد:

امروز بسیار خوشحالم که نزدیک به یک سال است که به صورت رسمی به عنوان نوازنده این کمپانی قرارداد رسمی امضا کرده ام. البته طبق اطلاعاتی که به دستم رسیدم برای اولین بار در کاتالوگ سال ۲۰۱۸ این مجموعه تصویری از من با حجاب ایرانی منتشر خواهد شد که این موضوع برای خودم افتخار بزرگی است و امیدوارم این حضور استمرار یابد.

ملک‌زاده در پایان تصریح کرد:

همانطور که قبلا هم گفته بودم، به عنوان یک نوازنده ایرانی تمام تلاشم را انجام داده ام تا زیر پرچم کشورم با رعایت تمامی قواعد و موازین آن نماینده شایسته ای برای بانوان هنرمند موسیقی ایرانی باشم و این باعث خوشحالی است که توانسته ام با رعایت این موازین از حجاب گرفته تا موارد دیگر بدون حمایت مجموعه ای دولتی مورد توجه محافل بین المللی قرار گرفته و به سهم خودم نماینده ای برای جامعه موسیقی کشورم باشم.