روز گذشته یکم دی ماه تیم‌های هنرمندان پرسپولیس و استقلال در یک مسابقه خیریه به نفع مردم زلزله زده کرمانشاه، در ورزشگاه آرارات تهران دیدار کردند.

گزارش اختصاصی از حواشی دربی هنرمندان پرسپولیسی و استقلالی!

به گزارش «اول فای» و به نقل از نوا، دیدار خیریه فوتبال جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه در ورزشگاه آرارات تهران برگزار شد که طی آن هنرمندان پرسپولیس با نتیجه سه بر دو هنرمندان استقلال را شکست دادند.

داوری این دیدار را علیرضا فعانی برعهده داشت. حسن روشن سرمربی تیم آبی پوش و محمدرضا مهدوی به عنوان سرمربی قرمزها حضور داشتند.

این بازی با نتیجه سه بر دو به پایان رسید که گل‌های آن را گل به خودی بازیکن هنرمندان استقلالی با دخالت علی لهراسبی، علیرضا امامی فر و مهدی صالح پور برای هنرمندان پرسپولیسی و سامان صفاری و آرش برهانی برای هنرمندان استقلالی به ثمر رساندند.

در این دیدار هنرمندان و ورزشکارانی همچون: پویا امینی، هومن حاج عبداللهی، بهنام بانی، سیدجواد هاشمی، مهدی ماهانی، امیرعلی دانایی، حامد برادران، شاهین آرین، مجتبی پوربخش، پرویز برومند، حسین کاظمی، آرش برهانی و… برای استقلال و هومن جوادی، نیما نکیسا، علی لهراسبی، علی عبدالمالکی، محمدرضا عیوضی، بابک زرین، حمید حامی، فرهاد جواهرکلام، منوچهر هادی، ادموند بزیک، علیرضا امامی فر و… برای پرسپولیس به میدان رفتند.

گفتنی است، تمامی عواید این بازی به مردم زلزله‌زده کرمانشاه اختصاص یافت.