جدیدترین آلبوم علیرضا عصار به نام «جز عشق نمی‌خواهم» از صبح امروز (۲۸ آذر) در سراسر کشور منتشر شد.

«جز عشق نمی‌خواهم» عصار منتشر شد

به گزارش «اول فای» و به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی این اثر، آلبوم جدید علیرضا عصار با نام «جز عشق نمی‌خواهم» از صبح امروز روانه بازار موسیقی کشور شد تا این خواننده ۶ سال پس از انتشار آخرین آلبومش، بار دیگر با انتشار جدیدترین آثار خود حضوری جدی در بازار موسیقی کشور را تجربه کند.

آلبوم «بازی عوض شده» که در سال ۱۳۹۰ با صدای این خواننده در بازار موسیقی کشور منتشر شد، آخرین آلبوم رسمی عصار در بازار موسیقی کشور بود .

کوچ عاشقانه، حال من بی تو، عشق الهی، ای عاشقان، مولای عشق، نهان مکن، محتسب و بازی عوض شده نام آلبوم‌های علیرضا عصار در همه سالهای فعالیت اش در بازار موسیقی کشور است و جدیدترین آلبوم این خواننده در حالی از صبح امروز روانه بازار موسیقی کشور شده که عصار در تاریخ ۱۱، ۱۲ و ۱۳ دی ماه قرار است نخستین اجرای زنده آلبوم جدید خود را در تهران روی صحنه ببرد.

جدیدترین آلبوم عصار در ۱۰ قطعه به نام‌های «فتوای تاک، نستعلیق حیرانی، نوجوونی، جز عشق نمی‌خواهم، بیداری، معبد ترانه، اصلن به من چه، منتظر بودم، ای یار غلط کردی، بت‌ها» و با حضور هنرمندانی چون پویا نیک‌پور، گروه دارکوب، امیر توسلی و خود علیرضا عصار در بخش آهنگسازی تهیه و تولید شده است.

ترانه‌های این آلبوم از سروده‌های روزبه بمانی، افشین مقدم، سعید امیراصلانی، حافظ ایمانی ومولانا است و در بخش تنظیم نیز پویا نیک‌پور، سعید زمانی، گروه دارکوب، امیر توسلی و خود عصار حضور و همکاری داشته‌اند.

علیرضا عصار در روز انتشار آلبوم جدیدش خطاب به مهران مدیری (که تیزر این آلبوم با صدای او منتشر شده) و مخاطبانش نوشته:

"از همه دوستانم که در تولید و نشر این آلبوم در کنار من بوده اند ممنونم و یک تشکر عمیق از مهران مدیری دارم برای رفاقت مدام‌اش. امیدوارم مخاطبان این آلبوم را دوست داشته باشند و به امید دیدار در کنسرت دی ماه."

کنسرت علیرضا عصار با اجرای برخی قطعات آلبوم جدیدش در تاریخ ۱۱، ۱۲ و ۱۳ دی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد و بلیت فروشی این برنامه آغاز شده است.